Przede wszystkim Ludzie

Zespół

it's safe here

HS Medical to przede wszystkim ludzie.

Z nami rozmawiasz

najczęściej

Anna Jany

ceo

anna.jany@hsmedical.pl biuro: 32 325 69 42

Agata Solarz

sklepy / hurt / BHP

agata.solarz@hsmedical.pl 516 812 990 / (32) 325 69 41

Beata Świątek

zamówienia / serwis

beata.swiatek@hsmedical.pl 514 766 736 / (32) 325 69 40

Katarzyna Zielińska

klienci detaliczni

katarzyna.zielinska@hsmedical.pl 516 812 858

W zależności od sprawy

zadzwoń lub napisz tutaj:

Księgowość

ksiegowosc@hsmedical.pl (32) 325 69 38

Serwis

serwis@hsmedical.pl 786 86 80 32 / (32) 325 69 40

BHP

marek.pietrzyk@hsmedical.pl (32) 325 69 38

Szkolenia / Prezentacje

poznaj nas

Sebastian Frankiewicz

Ratownik Medyczny

Łódzkie :

Tomaszów Mazowiecki, Rawa Mazowiecka, Łódź sebastian.frankiewicz@hsmedical.pl

Grzegorz Kobuszewski

Ratownik Medyczny

Dolnośląskie:

Wrocław, Trzebnica, Oleśnica grzegorz.kobuszewski@hsmedical.pl

Filip Jaśkiewicz

Ratownik Medyczny

Łódzkie:

Bełchatów, Piotrków Trybunalski, Radom, Wieluń filip.jaskiewicz@hsmedical.pl

Karol Wojtczak

Ratownik Medyczny / Menadżer Ochrony 
Zdrowia / Prezes Krajowego 
Stowarzyszenia Ratowników

Pomorskie:

Toruń, Chełmno, Wąbrzeźno, Bydgoszcz karol.wojtczak@hsmedical.pl

Marcin Drewnowski

Ratownik Medyczny

Zachodniopomorskie:

Szczecinek, Drawsko Pomorskie, Człuchów marcin.drewnowski@hsmedical.pl

Jarosław Kalenik

Ratownik Medyczny

Zachodniopomorskie:

Koszalin, Kołobrzeg jarosław.kalenik@hsmedical.pl

Karol Motała

Ratownik Medyczny

Wielkopolskie:

Poznań, Leszno karol.motala@hsmedical.pl

Piotr Pieczara

Ratownik Medyczny

Małopolskie, Śląskie :

Żywiec, Wadowice, Bielsko- Biała piotr.pieczara@hsmedical.pl

Mirosław Warzybok

Ratownik Medyczny, Trener ERC

WIelkopolskie:

Poznań, Oborniki, Wągrowiec miroslaw.warzybok

Karol Bączkowski

Ratownik Medyczny

Pomorskie:

Gdynia, Gdańsk, Sopot, Malbork karol.baczkowski@hsmedical.pl

Rafał Karasiewicz

Ratownik Medyczny

Dolnośląskie:

Wrocław, Oleśnica, Oława rafal.karasiewicz@hsmedical.pl

Karol Janisz

Ratownik Medyczny 

Dolnośląskie :

Wrocław, Oława, Brzeg karol.janisz@hsmedical.pl

Mateusz Walaszczyk

Ratownik Medyczny 

Pomorskie:

Gdynia, Gdańsk, Sopot mateusz.walaszczyk@hsmedical.pl

Adam Patałuch

Ratownik Medyczny, Trener ERC, Instruktor AHA

Pomorskie:

Wejcherowo, Kartuzy, Pruszcz Gdański, Malbork adam.pataluch@hsmedical.pl

Łukasz Nowakowski

Ratownik Medyczny

Dolnośląskie:

Głogów, Polkowice lukasz.nowakowski@hsmedical.pl

Robert Sosnowski

Ratownik Medyczny

Podlaskie:

Białystok, Sokółka, Mońki, Hajnówka, Bielsk Podlaski robert.sosnowski@hsmedical.pl

Adrian Hoinka

Ratownik medyczny

Śląskie :

Gliwice, Rybnik, Tarnowskie Góry adrian.hoinka@hsmedical.pl

Łukasz Markiecki

Ratownik medyczny

Śląskie :

Dąbrowa Górnicza, Mysłowice lukasz.markiecki@hsmedical.pl

Sebastian Kazek

Ratownik medyczny

Śląskie :

Chorzów, Katowice, Zabrze, Sosnowiec sebastian.kazek@hsmedical.pl

Radosław Blacharczyk

Ratownik Medyczny 

Lubuskie:

Zielona Góra, Krosno Odrzańskie, Świebodzin, Wschowa radoslaw.blacharczyk@hsmedical.pl

Maciej Świerszcz

Ratownik Medyczny 

Warmińsko - Mazurskie:

Pisz, Giżycko, Grajewo, Ełk maciej.swierszcz@hsmedical.pl

Mariusz Mazierski

Ratownik Medyczny, Funkcjonariusz PSP

Mazowieckie:

Radom, Skarżysko-Kamienna, Warka mariusz.mazierski@hsmedical.pl

Mateusz Pietrzyk

Ratownik Medyczny 

Małopolskie:

Tarnów, Gorlice, Nowy Sącz mateusz.pietrzyk@hsmedical.pl

Justyna Miącz

Ratownik Medyczny 

Lubelskie:

Lublin, Świdnik, Krasnystaw justyna.miacz@hsmedical.pl
pokaż kolejne

Zobacz również

powiązane