AED nie jest drogie

it's safe here

Decyzje, które podejmujemy każdego dnia dzielą się na te spontaniczne i dobrze przemyślane. Identycznie jest z decyzjami o zakupie danej rzeczy. Im jej cena jest wyższa, tym więcej czasu zajmuje analiza, czy dany produkt jest niezbędny, czy będzie wykorzystany, na jaki okres posłuży itp. Zdajemy sobie sprawę, że decyzja o zakupie defibrylatora AED nie jest łatwa, szczególnie w przypadku prywatnych firm czy zakładów produkcyjnych, które uważnie analizują swój budżet. Pomijając wszystkie kwestie niematerialne czyli zalety dotyczące posiadania AED, chcemy przekonać, że wybór Samaritana Pad jest dobrym wyborem, również ze względu na kwestie finansowe.

Dlaczego właśnie Samaritan Pad? Każde przedsiębiorstwo, które decyduje się na wyposażenie w defibrylator AED musi przed zakupem postawić sobie kilka pytań, które pozwolą na dokonanie odpowiedniego wyboru. Oczywiście, nadrzędne powinny być cechy samego produktu, ale wiemy doskonale, jak ważne dla potencjalnego nabywcy są kwestie materialne dotyczące potencjalnego zakupu. Przyjrzyjmy się więc najważniejszym z nich.

  • Koszt Samaritana Pad.
  • Koszt użycia AED – koszty baterii i elektrod.
  • Koszt eksploatacji AED.
  • Koszt akcesoriów do AED.  

Defibrylator marki HeartSine można nabyć już od 4300 zł netto. Jest to obecnie jedno z najtańszych, dostępnych na polskim rynku AED. Warto jednak uwzględnić, że cena nie obejmuje jedynie samego urządzenia, lecz jest to pełna kwota za cały zestaw. Obejmuje on również kasetę Pad Pak, czyli elektrody oraz baterie do AED, a także akcesoria: wytrzymałą torbę z tylną kieszenią, w której znajduje się urozmaicony set ratunkowy do pierwszej pomocy i maseczka CPR. Decydując się na Samaritana klienci otrzymują produkt gotowy do użycia nawet w trudnych warunkach.

W defibrylatorach AED dostępnych na rynku ponosi się zawsze koszty zakupu baterii i elektrod przeznaczonych do konkretnego modelu. Jest to zatem podwójny koszt. To, co wyróżnia Samaritana Pad od konkurencji to specjalnie opatentowany system połączenia elektrod oraz baterii w jedną kasetę – Pad Pak – o aż czteroletnim okresie gwarancji. Oznacza to znaczną minimalizację kosztów eksploatacji, w przypadku nieużycia sprzętu jest to wydatek rzędu kilkuset złotych na 4 lata. W przypadku użycia defibrylatora użytkownik może natomiast zgłosić się do nas, w celu skorzystania z Programu Bezpłatnych Baterii, a to może przyczynić się do obniżenia kosztów eksploatacji do zera.

Decydując się na wyposażenie danego miejsca w AED warto przyjrzeć się także kosztom eksploatacji tego sprzętu, w tym przypadku w sytuacji, gdy nie zaistnieje potrzeba jego użycia. Samaritan Pad wyróżnia się tym, że nie wymaga wykonywania okresowych przeglądów. Zielona kontrolka widoczna na panelu świadczy o tym, że urządzenie jest gotowe do użycia. Potencjalnego użytkownika powinien również zadowolić fakt, że każdy model Samaritan posiada aż 8-letni okres gwarancyjny. Zakładając, że posiadamy AED przez 8 lat i nigdy nie zostanie on użyty całkowity koszt zamyka się w cenie za samo AED oraz za jeden zestaw Pad Pak, czyli 590 zł. W przypadku potrzeby wysłania sprzętu na serwis, gdy coś państwa zaniepokoi w działaniu AED gwarantujemy możliwie szybkie i bezpłatne rozwiązanie problemu.

Wytrzymała torba do przechowywania sprzętu i set ratunkowy niezbędny podczas akcji ratowniczej – te produkty dostarczamy naszym klientom wraz z każdym zakupionym Samaritanem, zupełnie bezpłatnie. Decydując się na nasze AED klient otrzymuje zatem nie tylko samo urządzenie, ale także wszelkie akcesoria potrzebne by bezpiecznie przechowywać i przenosić defibrylator oraz by użyć go w trakcie potrzeby, chroniąc ratownika i osobę poszkodowaną.

Zachęcamy wszystkich zainteresowanych zakupem AED do przeanalizowania nie tylko kosztów samego urządzenia, a przede wszystkim kosztów jego eksploatacji w przypadku użycia oraz bez takiej potrzeby. Wierzymy, że to, co Państwu oferujemy stanowi najlepsze na rynku rozwiązanie, a setki zadowolonych z Samaritana klientów z pewnością może to potwierdzić. Samaritan Pad wyróżnia się relatywnie niską ceną, w stosunku do doskonałej jakości. Prostota obsługi, intuicyjne rozwiązania, wysoka odporność, świetne jakościowo akcesoria, a przede wszystkim niezawodność - to wszystko gwarantujemy wraz z zakupem defibrylatora Samaritan Pad.